دوره "آموزش جامع" ایران بورس آنلاین، چیست و چگونه ارائه می شود؟

دوره " آموزش جامع " روشی موثر و کاربردی برای فراگیری "تحلیل و معامله" در بازار معاملات ارزهای خارجی و اونس طلا می باشد. این دوره به شکل ویدیوهای آموزشی مالتی مدیا طراحی شده است، و شامل ۳۰ ساعت ویدیوی آموزشی، در قالب ٢٢ جلسه درس (۱۵٢ مبحث) می باشد. 

در این دوره آموزشی مدرس دوره مباحث تکنیکال و فاندامنتال را به صورت گام به گام از سطوح مقدماتی تا پیشرفته مطرح و با مثال های متعدد دانشجو را هدایت کرده، تا در انتها به یک جمع بندی از مباحث رسیده و آن را در یک روش کاربردی، به صورت یک استراتژی معاملاتی به علاقه مندان ارائه می کند.

پس از خرید این دوره آموزشی،  لینک دانلود دوره برای شما ایمیل میشود، و دسترسی شما به دانلود تمامی جلسات (22 جلسه - 150 مبحث) باز شده و می توانید آنها را دانلود کرده و در روی کامپیوتر خود ذخیره کرده و به صورت آف لاین مطالعه بفرمایید.

هزینه این دوره آموزشی 150 هزار تومان می باشد.  خرید دوره

*توجه* در صورتیکه از طریق ایران بوس آنلاین در بروکر فیبوگروپ افتتاح حساب کنید و حداقل آن را به میزان 300 دلار شارژ کنید، لینک دانلود این دوره آموزشی به صورت رایگان برای شما ایمیل می شود.

پاسخ صدها پرسش متداول

در مرکز پشتیبانی ایران بورس آنلاین پاسخ تمامی پرسش هایی که ممکن است برای مشتریان پیش آيد با زیانی ساده توضیح داده شده است. کافی است که در نوار جستجو سوال خودتان را تایپ کنید