چگونه آدرس ایمیل مربوط به کابینه شخصی و حساب های خود را تغییر دهم؟

برای تغییر آدرس ایمیل مربوط به کابینه شخصی و حساب های خود، اگر به آدرس ایمیلی فعلی که قبلا در کابینه ثبت و تایید کرده اید دسترسی دارید، از همان آدرس، یک ایمیل به farsi@fibogroup.com با مضمون زیر ارسال فرمایید. در صورتی که به کابینه شخصی خود دسترسی دارید، این پیام را می توانید از قسمت پیام های شخصی ارسال نمایید:
"اینجانب درخواست تغییر آدرس ایمیل کابینه شخصی خود از ......... (ایمیل قبلی را بنویسید) به آدرس جدید ...................... (ایمیل جدید خود را بنوسید) دارم."
 
و یک اسکن از مدرک شناسایی معتبر خود به این درخواست پیوست کنید
 
اگر به آدرس ایمیلی که قبلا در کابینه ثبت و تایید کرده اید، دسترسی ندارید؛ از آدرس ایمیلی که اکنون قصد دارید در کابینه تان ثبت گردد یک ایمیل به آدرس بروکر farsi@fibogroup.com با مضمون زیر ارسال فرمایید:
"اینجانب درخواست تغییر آدرس ایمیل کابینه شخصی خود از ......... (ایمیل قبلی را بنویسید) به آدرس جدید ...................... (ایمیل جدید خود را بنوسید) دارم."

و مدارک زیر را پیوست نمایید:
  • اسکن از دو مدرک شناسایی معتبر (مثلا کارت ملی و شناسنامه)
  • یک عکس از چهره خودتان در حالی که یک مدرک شناسایی خود را کنار صورت تان قرار داده اید
انجام این مراحل به دلیل حفظ امنیت حساب شما نزد بروکر می باشد. بروکر نیاز دارد مطمئن شود که صاحب کابینه مایل به تغییر ایمیل خویش است تا فرد یا افرادی به غیر از مشتری به اطلاعات کابینه او دست پیدا نکنند.

ممکن است مدارک دیگری نیز از شما خواسته شود و در آخر ممکن است بروکر جهت تایید درخواست شما با شما تماس تلفنی بگیرد.

پاسخ صدها پرسش متداول

در مرکز پشتیبانی ایران بورس آنلاین پاسخ تمامی پرسش هایی که ممکن است برای مشتریان پیش آيد با زیانی ساده توضیح داده شده است. کافی است که در نوار جستجو سوال خودتان را تایپ کنید