چگونه می توانم رمز یا پسورد حساب واقعی خود را تغییر دهم یا در صورت فراموش کردن پسورد، آن را بازیابی نمایم؟

برای تنظیم پسورد جدید برای حساب خود یا تغییر پسورد قبلی حساب، ابتدا وارد کابینه شخصی خود شوید. اگر نمی دانید کابینه شخصی چیست، اینجا را کلیک کنید. اگر پسورد آن را در اختیار ندارید یا نمی توانید به آن وارد شوید، اینجا را کلیک کنید.
بعد از اینکه وارد کابینه شخصی خود شدید، در قسمت "حساب های معاملاتی من" روی شماره حساب مورد نظر کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه، رو به روی گزینه پسورد اصلی، پسورد سرمایه گذار، پسورد تلفنی می توانید ویرایش را انتخاب نمایید.


گزینه مربوط به تعریف پسورد جدید برای حساب در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید هر کدام از پسوردهای حساب خود را (پسورد اصلی، پسورد سرمایه گذار یا پسورد تلفنیبه عبارت مورد نظر تغییر نمایید.  در صورتی که موفق نمی شوید موارد بالا را انجام دهید، از طریق بخش پیام های شخصی در کابینه شخصی، کتبا از بروکر درخواست کنید که پسورد حساب مورد نظر را تغییر دهند. بخش "پیام های شخصی" در کابینه شخصی قسمت بالای صفحه، سمت چپ در زیر دکمه خروج قرار دارد.
 
 
توجه داشته باشید در خصوص پسورد معاملاتی و پسورد سرمایه گذار، پسورد جدیدی که انتخاب می کنید حداقل 8 کاراکتر حتما باید شامل حروف کوچک، حروف بزرگ و اعداد باشد. یعنی هر سه مورد باید باشد.

پاسخ صدها پرسش متداول

در مرکز پشتیبانی ایران بورس آنلاین پاسخ تمامی پرسش هایی که ممکن است برای مشتریان پیش آيد با زیانی ساده توضیح داده شده است. کافی است که در نوار جستجو سوال خودتان را تایپ کنید